O firmě

Základní informace

Firma VÝVOJ, oděvní družstvo v Třešti patří mezi přední výrobce oděvů v České republice a Evropské Unii. Moderní výrobní komplex s dlouholetou tradicí krejčovského řemesla - tak lze charakterizovat současnost firmy VÝVOJ, oděvní družstvo v Třešti. Přes dvě stě pracovníků vyrobí každý rok přes 150 000 kusů oděvních výrobků, z nichž 90% je exportováno zejména do Švýcarska, Anglie, Skotska, Rakouska, Německa, ale také do Kuvajtu nebo Vatikánu. Naše firma spolupracuje s obchodními partnery a s výrobci oděvů v řadě forem spolupráce od C.M. a C.M.T. po Ready Garment.
 

Firma Vývoj nabízí zákazníkům a partnerům dva základní výrobní programy:

Prvním programem je výroba pánských sak, kalhot, vest, obleků a plášťů pod firemní obchodní značkou Chairman Style. V nabídce jsou obleky z přírodních a směsových materiálů nejvyšší kvality od prestižních společenských obleků, smokingů a fraků po oděvy ke každodennímu nošení a pro volný čas. Se společenskými oděvy a službami firmy Vývoj se můžete seznámit ve firemní prodejně přímo v areálu firmy.

Firma Vývoj byla několikrát vyhodnocena mezi sto nejlepšími firmami České republiky a její management získal prestižní tituly v soutěžích Manažer roku a Podnikatel roku.

Druhým programem je výroba profesních a sportovních oděvů do extrémních podmínek, které chrání nositele proti dešti, větru, mrazu, prachu, ale také proti ohni nebo bakteriím. Firma Vývoj je nositelem certifikátu ISO 9001:2001, certifikátu AQAP k výrobě pro armády NATO, certifikátu zpracovatele materiálů Crosstech, licence americké firmy GORE na materiály GORE-TEX® a je také držitelem veškerých certifikátů EU pro výrobu zásahových oděvů pro profesionální hasiče. Firma Vývoj byla oceněna americkou firmou GORE zlatou plaketou za vysokou kvalitu, objem výroby a zákaznický servis jako největší výrobce oděvů a výstroje v technologii GORE-TEX® v Evropě.

V obou výrobních programech se vysoká kvalita výrobků opírá o nejmodernější techniku, špičkovou výrobní technologii, vynikající materiály, propracované modely, vysoce funkční konstrukce a zkušený tým odborných pracovníků.

Disponuje následujícími elektronickými systémy:

  • Lectra
  • Investronica
  • Automatické stříhací linky
  • Katr Lectra Vector FX
  • Nejnovější speciální šicí stroje
  • Svářecí stroje, automaty firem JUKI a Pfaff
  • Moderní žehlící technika BRISAY a INDUPRESS

Odborné konstrukční pracoviště a modelárna vytvoří každý rok více jak 300 nových modelů, prototypů a vzorků vlastních módních kolekcí výrobků nebo podle přání zákazníka.

Všechna pracoviště jsou organizována tak, aby poskytla zákazníkům vysokou kvalitu, flexibilitu v řešení požadavků a ten nejlepší servis.

Zpět