Otevření nového salonu


Slavnostní otevření nového salónu Krejčovství Vývoj proběhlo ve středu 11. listopadu v 18:00 hodin v Praze v prostorách objektu International Business Centre. Účastníci akce měli mimo jiné možnost seznámit se s ukázkou inspirativní kolekce společenských oděvů – jak jinak, než formou módní přehlídky.

Pánský oblekPánský oblek na míruPánské sako na míru

K příjemné atmosféře odpoledne přispělo vystoupení operního pěvce Jakuba Pustiny, který přítomným hostům zazpíval dvě skladby ze světového repertoáru. A jelikož datum dvou jedenáctek bylo současně startem pro uvedení Svatomartinských vín na trh, hosté měli možnost ochutnat Svatomartinské víno z Templářských sklepů Čejkovice.

Ing. Milan Jaroš

Slavnostní podvečer zahájil předseda družstva Radek Chládek, který dále pozval na podium také místopředsedu družstva Ing. Vítězslava Šalandu. Oba postupně seznámili přítomné hosty s nabídkou služeb krejčovského salónu. Po krátkém představení firmy informovali hosty o možnosti pořídit si oblek tzv. měřenkou. Stejným způsobem lze v salonu objednat košile a nově i boty na míru. Samozřejmostí je možnost výběru z kompletního sortimentu doplňků pánského šatníku. Bylo zdůrazněno, že veškeré nabízené produkty jsou české výroby.

Otevření krejčovství v Praze

Ing. Vítězslav Šalanda současně představil nového kolegu Ing. Milana Jaroše, který je v pražském krejčovství zákazníkům k dispozici od 10 do 19 hodin. Nový salon je koncipovaný na individuálním přístupu k zákazníkovi a proto je třeba si návštěvu domluvit předem prostřednictvím kontaktního formuláře.

Kompletní fotogalerii ze slavnostního otevření najdete na našem facebooku.

(c) 2017 - VÝVOJ, oděvní družstvo v Třešti