Pánská konfekce


Materiály a střihy  |  Corporate fashion  |  Vycházkový oblek  |  Oblek business class  |  Třídílný skladebný oblek  |  Obleky do tanečních  |  Služba Mix & Match
Oblek za 3.999 Kč pod vánoční jedli

Od českého Ježíška poctivý pánský oblek z českých krejčovských dílen? Rovná se univerzální oblek do tanečních, k maturitě, na promoci, na pracovní schůzky… a samozřejmě ideální outfit na nadcházející zimní sezonu plesů a bálů všeho druhu!

Chci ho
Vánoční sety za 1.490,-

Kvalitní košile potřebuje do týmu pořádnou kravatu. Nenosí kravaty? Nevadí, košili mu dolaďte páskem.

Nadělte mu pod stromeček perfektní duo!

A pokud si doplňky vybírá raději sám, vyřešte to dárkovým kuponem a nešlápnete vedle.

Zjistěte více
Pánské společenské oděvy

Šijeme pánské společenské oděvy v konfekčních velikostech evropského velikostního sortimentu HAKA. V nabídce je široká škála standardních, prodloužených i zkrácených velikostí pro všechny typy postav.

Vyrábíme pánské společenské oděvy z přírodních a směsových materiálů nejvyšší kvality. Zhotovíme veškeré oděvy od společenských obleků, smokingů a fraků po pánské oděvy ke každodennímu nošení.

Veškerá výroba společenských oděvů probíhá v našich vlastních dílnách v České Republice za použití nejmodernější techniky a výrobní technologie. Disponujeme specializovaným týmem zkušených a vysoce odborných pracovníků.

Pánský společenský oblekMateriály a střihy

Pro výrobu pánských společenských oděvů používáme materiály nejvyšší kvality, kterými jsou čistá střižní vlna, hedvábí, len a směsi doplněné elastickým vláknem Lycra.

Veškeré materiály nakupujeme od nejlepších výrobců tkanin v Itálii, Francii, Anglii a Portugalsku.

Střihy pánských oděvů vychází z nejnovějších módních trendů, které neustále sledujeme. Dokonalá konstrukce našich oděvů poskytuje zákazníkům pocit spokojenosti a komfortu.

Corporate Fashion

Naším zákazníkům a partnerům nabízíme výrobu nebo dodávky pánských oděvů, zejména sak, vest, kalhot, obleků a plášťů v široké škále konstrukcí a materiálů.

Tento rozsáhlý výrobní program obsahuje plnou škálu profesních oděvů od společenských oděvů pro management firem, po profesní pracovní oděvy a doplňky sjednocující svým provedením firemní image a firemní kulturu.

V nabídce jsou obleky, uniformy a ochranné oděvy pro zaměstnance:

  • Státních institucí
  • Bank a pojišťoven
  • Výrobních a obchodních firem a společností
  • Cestovních kanceláří, hotelů, restaurací
  • Silničních a železničních dopravců
  • Stavebních profesí
  • Lesnických a mysliveckých společností
  • Hudebníky a orchestry
Corporate FashionPánský vycházkový oblek

Pánský vycházkový oblek

Pánský vycházkový oblek se hodí pro mnoho příležitostí a setkání během dne. Je navržen v decentním a elegantním stylu. Jako materiál je použita 100% vlněná oblekovka.

Sako je jednořadé s klasickou fazonou. Pokud tento denní pánský oblek doplníte kvalitní košilí nebo kravatou, pozvednete jej na vyšší úroveň.

NÁŠ TIP:

Kapesníček, který k pánskému obleku zvolíte, je sám o sobě solitér, proto nemusí nutně ladit s kravatou.
Pánský oblek business class

Tento pánský oblek je ideální variantou pro prezentaci, obchodní jednání a společenská setkání. Je to jasný představitel business třídy. Můžete jej rovněž zvolit jako večerní společenský oděv.

Oblek je ušit z kvalitní vlněné pánské oblekovky. Střihové řešení saka je jednořadé, zapínaní na dva knoflíky. Oblek má klasickou fazonu.

Pánský oblek business classPánský třídílný skladebný oblek

Pánský třídílný skladebný oblek

Představujeme pánský oblek s méně formální tváří, který můžete nosit jak do zaměstnání, tak jako vycházkový. Tento druh obleku vyniká oblekovými vlněnými materiály stejně vysoké kvality, ovšem s různými dezény.

Oblek tvoří jednořadé sako na dva knoflíky s klasickou fazonou, jednořadá vesta v jednobarevném provedení a kalhoty.

Díky své variabilitě jej můžete různě kombinovat s jinými prvky svého šatníku. Pánský třídílný skladebný oblek je ideální tam, kde není striktně předepsán dresscode.
Pánský smoking

Smoking je král mezi obleky! Pánský smokingový oblek je tou nejvhodnější variantou na významné večerní a společenské události – plesy nebo oficiální recepce.

Oblek je zhotovený z prvotřídního pánského oblekového materiálu. Střihové řešení saka je jednořadé, zapínání na jeden knoflík bez přepnutí. Fazona je u saka obvykle šálová nebo jako u tohoto modelu pánského obleku takzvaně špic, kdy klopa v horní partii přesahuje šíři límce.

Potažení klopy a lišty kapesních otvorů se zpravidla vypracovávají z materiálů s jemným hedvábným leskem. Stejně je to s lampasy na bočních švech kalhot, které jsou specifickým prvkem pánského smokingového obleku.

NÁŠ TIP

Smokingový oblek můžete doplnit klasickou nebo brokátovou vestou, případně pouze tzv. vestou pasovou. Ta ale musí nutně korespondovat s motýlkem, zpravidla se tedy tyto doplňky pořizují formou setu.
Pánský frak

Pánský frakový oblek

Jedná se o nejvyšší třídu pánského společenského obleku. Dnes je považován za oblek, který dýchá historií a je typický pro diplomacii. Osobnost, která jej umí nosit, si frak bez potíží oblékne na jakoukoli velkou večerní.

Frakový pánský oblek je právem nazýván oděvem hudebníků a dirigentů. Klopy mají hedvábný lesk. Do fraku se používá vesta specifického střihu a materiálu zvaného piké.

NÁŠ TIP

Vesta do fraku musí být vždy bílá stejně jako košile, která musí mít bezpodmínečně frakový límec.
Služba Mix & Match

Služba Mix & Match Vám umožní sestavit si oblek v potřebných velikostech a množstvích. Můžete si tedy zvolit jinou velikost saka a vesty a jinou velikost kalhot. Také si můžete vybrat k jednomu saku například dva kusy kalhot.

Garance kvality a barevného sladění

Garantujeme vysokou kvalitu materiálů a barevné sladění jednotlivých dílů obleku. Oděvy Mix & Match máme permanentně k dispozici jak pro jednotlivé zákazníky, tak pro maloobchodní prodejny nebo management firem.

Pro koho je služba Mix & Match vhodná?

Služba Mix & Match je vhodná pro všechny, kteří nemají konfekční postavu a také pro všechny, kteří si chtějí nakombinovat oblek dle vlastní fantazie a potřeby.

Pánský společenský oblek

(c) 2017 - VÝVOJ, oděvní družstvo v Třešti