Košil není nikdy dost… Košile je úžasný prvek pánského šatníku – v kombinaci s oblekem působí důstojně, v kombinaci s džínami zas ležérně sexy. Bílá košile je zase kousek, který můžete obléci do obleku na svatbu, na promoci, na schůzku v bance i na večerní rande.

A co když vám košile z konfekce nikdy dobře nesedí? Lékem na nepohodlí je košile na míru. Je libo pořádně obšité knoflíkové dírky, knoflíky z pravé perleti nebo zpevňující klínky látky v bocích, monogram na manžetě? Nebo extra jemnou prémiovou látku, kontrastní límeček, bezchybné zpracování všech detailů…

 

 

Čím se pyšníme?

Konfekční pánské košile odebíráme od slovenského výrobce Marco Moralli. K dostání jsou košile typu regular, slim i comfort, s dlouhým i krátkým rukávem. Obvykle ve velikostech 38-52 převážně ze 100% bavlny anebo směsových materiálů.

Kromě pánských košil, které nabízíme přímo v našich prodejnách existuje také možnost ušití pánské košile na míru. Výhodou jejího provedení (kromě maximálního pohodlí) jsou třeba pořádně husté švy a festovní výstuhy, dokonale symetrický a nezdeformovaný límeček, sklon ramen a dělené sedlo. Třešničkou na dortu je pak perfektní zpracování všech detailů přesně podle vašeho přání.

 

 

 

Kolik mě to bude stát?

Pánské košile Marco Moralli u nás pořídíte za cenu v rozmezí 1.290 – 1.490 Kč

Pánské košile na míru šijeme od 1.990 Kč