Král mezi obleky! Nej varianta na významné večerní a společenské události typu ples nebo oficiální recepce. Z prvotřídního materiálu, sako jednořadé, zapínání na jeden knoflík. Klopy a lišty kapesních otvorů z materiálů s hedvábným leskem i lampasy na bočních švech kalhot povyšují oblek do hvězdných výšin.

Z čeho ten můj oblek bude?

Z látky nejvyšší kvality, na tom si dáváme záležet: z čisté střižní vlny, hedvábí, lnu a směsi doplněné elastickým vláknem lycra. Nakupujeme výhradně u nejlepších mistrů tkalců v Itálii, Francii, Anglii a Portugalsku.

Velikosti a barvy

Šijeme v konfekčních velikostech evropského velikostního sortimentu HAKA s velkorysou škálou standardních, prodloužených i zkrácených velikostí pro všechny typy postav. Vybavíme vás oblekem tmavým i světlým, jednobarevným i se vzorkem. Bedlivě pro vás sledujeme trendy a tomu odpovídají naše střihy - šmrncovní, přesto nadčasové, žádný výstřelek na půl roku. A dbáme na komfort a pánovo pohodlí!

Za kolik u nás pořídíte

Pánský smokingový oblek vám ušijeme na míru od 14 900 Kč.

Made to measure

Kompromis mezi konfekcí a bespoke (šití kompletně na míru). Z našich existujících střihů si vyberete ten, co vás chytne za srdce.

Výroba

Vlastní výroba v českých dílnách od prvního do posledního píchnutí jehly!

Vlastní design dílna

Odborné konstrukční pracoviště a modelárna vytvoří ročně přes 150 modelů a prototypů kolekcí vlastních i dle přání zákazníka.