Dámská jízda v Brně aneb Holky na tahu!

Tři pohodové hodiny dámské módy, přírodní kosmetiky a faceliftové jógy:

 Zkoušení podzimní a zimní kolekce pod taktovkou módní stylistky.
Líčení a péče o pleť prestižní kosmetikou ARTISTRY.
Sestava 12 cviků obličejové jógy, která vyhladí pleť i bez skalpelu.

 

To vše s šálkem prvotřídní kávy a se sklenkou prosecca v ruce...

… ve vybrané (ryze) dámské společnosti, protože bez mužů to taky jde.

 

Ve čtvrtek 26. 9. 2019
Start 19:00, cílovka 22:00 (nebo později – podle nálady!)
Rooseveltova 10, v prostorách pánské oděvní značky Vývoj

 

Koukneme, co se právě nosí, a co bude in na podzim a v zimě. Co sluší vašemu typu postavy, jak vybírat. Modely si vyzkoušíte pod drobnohledem módní stylistky. Zabrousíme do světa profesionální kosmetiky a líčení. A na závěr si osvojíme 12 cviků face jógy na každý den, po kterých se váš obličej vyhladí a omládne.

Oblečení, kosmetiku i líčení budeme testovat přímo na sobě po celý večer.

Veškeré produkty můžete – ale nemusíte!koupit přímo na místě (platba hotově/kartou).

 

Program aneb Od módy k bezchybné pokožce

19:00–19:45 – Malá módní přehlídka značek E.daniely, Stříbrný, Moděva Konice, Famito. Vše na „normálních“ ženách pod vedením zkušené stylistky Evelíny Vlachové. 

19:45–20:00 – Krátké představení kosmetiky Artistry. Od Martiny Kouřilové se dozvíme, jak šetrně pečovat o pleť a používat dekorativní kosmetiku plnou vytříbených rostlinných složek.

20:00–21:00 – Zkoušení oděvů a doplňků se stylistkou i bez ní. Líčení, kosmetická poradna… záleží na každé z vás, která oblast vás zaujme nejvíc.

21:00–21:45 – Nácvik 12 cviků obličejové jógy pro eliminaci vrásek na čele, kolem očí, nosoretních rýh, povislých tváří, dvojité brady. Se skvělou Kateřinou Pelcovou!

21:45–22:00 Rozdáme drobné pozornosti, poukázky, vyměníme kontakty a zkušenosti.

Po celý večer se můžete nechat dobrovolně hýčkat. Profíci vás změří, zkusíte různé střihy šatů, kosmetiku, líčení. Při neformální konverzaci s profíky z ryze dámských oblastí se můžete zeptat na věci, které vás zajímají a nikde se o nich nepíše. Ochutnáte delikátní kávu z Nikaraguy . O vaše chuťové pohárky se postará barmanka Cubana baru – těšte se na svůdné prosecco, minichlebíčky i minizákusky.

 

Pozor, omezená kapacita – pouze pro zvané! 

Pozvánka přišla právě Vám, protože jsme chtěli pozvat právě Vás. Akci jsme puntičkářsky plánovali i připravovali. Dali jsme do toho celé srdce. Proto nejde o akci pro masy, je pouze pro zvané. Můžete vzít samozřejmě kamarádku, abyste se cítila opravdu uvolněně a večer si užila na max. Kapacita je tedy omezená a je nutné se registrovat přes formulář níže.

 

Na dámskou jízdu už není možné se registrovat, protože kapacita je již zaplněná.

Nevěšte však hlavu, na jaře roku 2020 ji určitě zopakujeme.

Zajistěte si volný večer už teď! 

Ano, akce je ve všední den večer. Víme – někdo musí nabalit svačinky, umýt špinavé potomky, zarecitovat jim něco před spaním…

Proto dejte svému muži na oplátku podobný večer! Pozvěte ho na pánskou jízdu, jejíž 2. ročník se po velkém úspěchu koná ve čtvrtek 17. 10.

Pánská jízda českých gentlemanů

Stáhněte pro svého muže pozvánku!