Dámská jízda aneb Móda na tělo – akce bude přesunuta na jiný termín!

❗️Vážené zájemkyně o účast na dámské jízdě, přestože je naše akce komorního ražení, rozhodli jsme se i my k preventivnímu zdravotním opatřením. Dámská jízda proto bude přesunuta na jiný termín. O konkrétním datu vás budeme informovat. Sledujte prosím naše webové stránky a sociální sítě. Děkujeme za pochopení. ❗️


Po úspěšné podzimní premiéře přicházíme s dalším kolem večera, který věnujeme jen a pouze dámám. Přijďte si s námi užít čas plný módy, tipů a rad. Dopřejte si hýčkání a péči z rukou těch, které ví, co, kdy, kde a jak se nosí. 

Tak jako v životě, i v oblékání platí, že co je důležité, je očima neviditelné. 

Jsme si vědomi toho, že základem bezchybného outfitu je i důkladná volba spodního prádla. Proto jsme tentokráte přizvali odbornice ze společnosti TRIOLA, se kterými probereme od A do Z pravidla a možnosti výběru a nošení módy na tělo. Doslova.

 

Přijďte si s námi užít večer v ryze dámské společnosti

Těšíme se na vás ve čtvrtek 26. 3. 2020 od 18:30
Brno, Rooseveltova 10, v prostorách pánské oděvní značky Vývoj

 

Během tří hodin se dozvíte, jaký jste typ, co vám sluší a jak můžete prostřednictvím oblékání podtrhnout své přednosti. Doporučíme vám spodní prádlo, které vyhovuje vaší postavě. Dozvíte se, v čem zazáříte na jaře a v létě. To vše při jedinečné společenské módní události, v unikátní atmosféře, kterou zaručeně umíme navodit.

 

Program večera:

18:30 – Příchod účastnic, zápis do prezenční listiny.

19:00 – Slovo na úvod, představení partnerů akce. 

19:30 – Představení pravidel výběru spodního prádla. Sdílení rad a tipů – dozvíte se, jak se správně změřit, podle čeho prádlo vybírat, jak vypadá správná a špatná podprsenka. 

20:00 – 22:00 – Individuální konzultace s módní stylistkou firmy Vývoj a bra-fitterkou firmy Triola, zkoušení, povídání, výměna zkušeností.

 

Celý večer tu budeme jen pro vás. Podělíme se s vámi o naše zkušenosti, vyzkoušíte si libovolné svršky, potěšíte své chuťové pohárky vynikajícím francouzským aperitivním vínem Lilé od společnosti Jan Becher Pernod Ricard, lahodnou kávou z pražírny MOTMOT či minichlebíčkem. Možná navíc potěšíte svoji maličkost nákupem některé nositelné radosti. Každopádně neodejdete s prázdnou. 

Pro všechny účastnice jsme totiž připravili překvapení.

Neváhejte a registrujte se na akci co nejdříve. Kapacita události je limitovaná, chceme mít možnost věnovat se každé z vás individuálně. Doražte sama nebo s kamarádkou a užijte si večer plnými doušky.

 

Zarezervujte si své místo na dámské jízdě