Motýlka nebo kravatu? Vyhrajte v soutěži s Vývojem

 

Odpovězte správně na otázku a získejte motýlka nebo kravatu dle vašeho přání.

Soutěžní otázka: Jak se nazývá specifická kravata nošená tradičně k žaketu?


U odpovědi se tentokrát trochu rozepíšeme. Je zde totiž více možností.

Plastron lze jednoduše charakterizovat jako šitý šátek, který je většinou zdobeným perlou či jiným detailem.  Je překvapivě předchůdcem kravaty. Je vhodné ho nosit k žaketu, který je určen především na větší svatby. Využít můžete také regatu neboli anglickou kravatu. Tento slavnostní typ kravaty je určený pro významné události. Formální askot je součástí nejformálnějšího denního obleku. Často doplňuje žaket, ale lze ho použít také do rozhalenky či ke smokingové košili.

 

🍾 Vítězem se stává: Miluše Rodková 🍾


Pokud si nevíte rady 🤔, hledejte nápovědu v našem žurnálu. Ze správných tipů 🎯 v KOMENTÁŘI u soutěžního příspěvku na facebooku vylosujeme 27.2.2019 vítěze.

 

Motýlka nebo kravatu | Soutěž Vývoj Třešť

 

Princip soutěže

  • Tipněte si správnou odpověď a napište ji do komentáře k soutěžnímu příspěvku na FB Vývoje
  • Dejte příspěvku Like
  •  🍀 Staňte se fanouškem FB stránky Vývoje
  • Platí pouze jeden neupravený soutěžní komentář od jednoho soutěžícího. Ze správných tipů vylosujeme 28.2.2019 jednoho výherce kravaty či motýlka dle vlastního výběru.

Účast v soutěži

Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší 18 let, která splní pravidla a podmínky soutěže.
Soutěž probíhá od doby zveřejnění soutěžního příspěvku na FB profilu Vývoj – český výrobce oděvů až do 27.2.2019, 10:00.

Vyhodnocení

Výherce soutěže bude vyhlášen na základě splněných pravidel soutěže a zveřejníme ho 28.2.2018 zde na webu a na facebooku společnosti.

Předání výhry

Zveřejněný výherce nás musí kontaktovat prostřednictvím výherního facebookového profilu a přes něj nám zaslat zprávu pro ověření své identifikace. Poté s ním dohodneme detaily předání výhry. Pokud si výherce nepřevezme svoji výhru do smluveného termínu, výhra propadá ve prospěch organizátora soutěže.

Přejeme hodně štěstí v soutěži!