Pánská jízda českých gentlemanů v Brně

Večerní tah aneb Chlapi chlapům!
3 našlapané hodiny pánské módy, živá ukázka profi úpravy vousů ostříleným holičem a prvotřídní rumy z celého světa v rytmu kubánské hudby

 

Ve čtvrtek 11. 4. 2019
Start 19:00, cílovka 22:00 (i když čert ví)
Rooseveltova 10, v prostorách pánské oděvní značky Vývoj

 

Od módy, přes vousy až k rumu a…

Koukneme, co se nosí doma i ve světě při formálních příležitostech i ve všední dny. Jak si vybrat outfit na jedničku a díky tomu se na jedničku celý den i cítit a vypadat. Zabrousíme do světa profesionálních barber shopů, které umí vykouzlit na vaší tváři perfektní a snadno udržitelný look. Pod taktovkou českého krejčího a zakladatele Českého klubu vousáčů, na vlně (nejen kubánské) rumové chuti.

 

Program (od rumu po fousy a sako)

19:00–20:00 – Pohodová neformální degustace rumů v režii Ladislava Pavlíčka, majitele baru Cubana (+ rumy si vychutnáte po celou dobu akce)

20:00–20:30 – Rady k nezaplacení ze světa byznys módy z jehly mistra krejčího Slávka Šalandy. Co se nosí, kdy a proč. Co vám sedne pro všední dny i vysoce formální večery. Kdy sáhnout po konfekci, kdy volit měřenku (a co to vůbec je) a kdy je čas svěřit se do rukou mistra krejčího.

21:00–21:30 – Co si žádají vaše vousy i pleť. Kdy zajít k profi holiči a co zvládnete sami. Co se nosí / co je out. Ukázka úpravy vousů na českém vousáči pod taktovkou provozovatele časopisu BARBERSHOUSE.cz a zakladatele 1. Českého klubu vousáčů Zdeňka Hrubého.

Po celý večer můžete zcela dobrovolně (a zcela bezbolestně) podstoupit měření, zkoušení střihů, holení a neformální konverzaci s profíky z ryze chlapských branží... pod vlivem výborného pití a družné mužné atmosféry!

 

Pozor, omezená kapacita – pouze pro zvané!

Pozvánka přišla právě Vám, protože jsme chtěli pozvat právě Vás. Akci jsme puntičkářsky plánovali i připravovali. Dali jsme do toho srdce i energii. Proto nejde o akci pro masy, je pouze pro zvané. Můžete vzít samozřejmě kamaráda, abyste se cítili opravdu uvolněně a večer si užili. Kapacita je tedy omezená a je nutné se registrovat přes formulář níže.

 

Zajistěte si místo na netradiční pánské jízdě

Vyplňte přihlašovací formulář – a máte místo v kapse:

[contact-form-7 id="10745" title="Pánská jízda"]

Omluvenka pro klid doma

A protože víme, že akce bez ní se vaší krásné polovičce nemusí pozdávat, pro sichr jí vytiskněte omluvenku.

Stáhnout omluvenku pro mou drahou