Pánské obleky, saka a casual kalhoty za fajn ceny do konce března

Vypadat a cítit se skvěle během pracovního dne i v civilu? Jasně! Svět už nelpí na kravatách a oblecích. I šatník manažera skrývá chino kalhoty, roláky, separátní saka. A pokud i přes uvolněné mravy business světa potřebujete zazářit, buďte frajer ve stylovém obleku. V českých dílnách jsme pro vás ušili vydařené kousky pro práci i volný čas.


Outfit pro volný čas + pohodové pracovní dny

Buďte stylový i při méně formálních příležitostech – kvalitní pánské sako v kombinaci s vycházkovými bavlněnými kalhotami zaručí pohodlí a šik vzhled. V práci i na rande. Doplňte košilí nebo klidně rolákem, vypadat budete každopádně skvěle.

Separátní sako a kalhoty: vyberte si svobodně střih i velikost

Zvolte sako a kalhoty ve velikostech a střizích, které vám dokonale padnou. S chutí mixujte! Plejáda odstínů, kvalitní materiály plus precizní zpracování zaručí nadčasový model pro mnoho příležitostí.


Pánský oblek do práce i společnosti

Nejste manažer ani vám nediktují firemní směrnice kravatu? Ale v životě každého muže jsou chvíle, kdy potřebuje zazářit v obleku. Na pohovoru, svatbě, promoci, koncertu, na plese…

Dokonalé do posledního knoflíku...

Košile, kravata, motýlek, manžetové knoflíčky… celkový dojem pomůže doladit náš usměvavý personál k dokonalosti.

.

Stylové kousky za výhodné ceny

Pánská obleky, separátní saka i vycházkové kalhoty zakoupíte v našich prodejnách v Brně a Třešti za výhodné ceny do 31.3.2019.

PÁNSKÝ OBLEK od 3 990 Kč

PÁNSKÉ SAKO od 2 990 Kč

VOLNOČASOVÉ BAVLNĚNÉ KALHOTY od 990 Kč

 

PŘIJĎTE SI VYBRAT