SOUTĚŽ O PÁNSKOU KRAVATU

Sezóna plesů a společenských akcí je v plném proudu. Pojďte si zasoutěžit o luxusní pánskou kravatu, se kterou zazáříte na plese i v kanceláři. Tipujte a vyhrajte skvělý doplněk.


Výhercem se stává:   Rudolf Červený

Gratulujeme 🙂


Jak vysoko nad opaskem (v cm) končí správně uvázaná kravata?

Vyhrajte kravatu s Vývojem

Z nejpřesnějších tipů v komentáři u soutěžního FB příspěvku vylosujeme dne 28.2.2018 v 17:00 vítěze pánské kravaty.


Princip soutěže

  • Tipněte si, jak vysoko nad opaskem (v cm) končí správně uvázaná kravata
  • Svůj tip napište číslicí do komentáře k soutěžnímu příspěvku na FB
  • Dejte příspěvku „Like“
  • Platí pouze jeden neupravený soutěžní komentář od jednoho soutěžícího. Ze správných tipů vylosujeme jednoho výherce. Soutěžní komentáře vkládejte k příspěvku na Facebooku do 28.2.2018 do 12:00.

Účast v soutěži

Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší 18 let, která splní Pravidla a podmínky soutěže. Platí pouze jeden neupravený komentář od jednoho uživatele.

Soutěž probíhá od doby zveřejnění soutěžního příspěvku na FB profilu Vývoj – český výrobce oděvů až do 28.2.2018 do 12:00.

Vyhodnocení

Výherce soutěže bude vyhlášen na základě splněných pravidel soutěže a zveřejníme ho 28.2.2018 na webu https://www.vyvoj.cz/akce/.

Předání výhry

Zveřejněný výherce nás musí kontaktovat prostřednictvím výherního facebookového profilu a přes něj nám zaslat zprávu pro ověření své identifikace. Poté ho budeme kontaktovat, abychom s ním dohodli detaily předání výhry. Pokud si výherce nepřevezme svoji výhru do smluveného termínu, výhra propadá ve prospěch organizátora soutěže.