Večer pro páry – 21.11.2019

exkluzivní módní akce značky Vývoj

3 pohodové hodiny plné pánské a dámské módy, vynikající kávy, regeneračních přípravků z Mrtvého moře, vonných masážních olejů a sklenky lahodného moku. To vše po boku vaší drahé polovičky. 

 

Kdy: ve čtvrtek 21.11. 2019

Start: 18:30, cílovka 22:00 (i když čert ví)

Kde: Rooseveltova 10, v prostorách pánské oděvní značky Vývoj

 

Nasaďte korunu plesové sezóně i úspěšným obchodním jednání

V čem vyrazit na významnou společenskou událost v páru? Jaké jsou nejčastější přešlapy a faux pas anebo jak vyjít vstříc úspěšnému obchodní jednání? Se vším vám poradíme. A k tomu ještě zazpíváme a nalejeme sklenku Prosecca či dobrého rumu.

 

Na co všechno se můžete těšit:

18:30 – 19:00 – Příchod hostů a uvítání.

19:15 – 19:30 - Pěveckým entrée celý večer slavnostně zahájí Jakub Pustina - operní pěvec a moderátor večera. 

19:30 – 19:45 -  Společenské události ve dvou aneb jak si neudělat faux pas na svatbách, plesech a kulturních akcích. O tom, které prvky pánského a dámského šatníku k sobě správně sladit, o přešlapech a předepsaném dress code na nejrůznějších typech událostí pohovoří Radek Chládek.   

20:15 – 20:30 – Mistr krejčí Slávek Šalanda si vezme na paškál správné odívání mužů ve světě businessu. S jeho radami zaručeně nešlápnete vedle.

21:00 – 21:15 - Zkrátka nepřijde ani svět ženské módy. Co je přípustné vzít si na obchodní jednání a co už je za hranou osvětlí stylistka Evelína Vlachová. Třešničkou na dortu budou tipy a triky, které rozhodně ocení nejedna dáma.

21:15 – 21:45 - Zkoušení modelů, povídání, vyměna kontaktů a zkušeností.

21:45 – 22:00 - Tombola o věcné ceny (Vývoj, MOTMOT, masáže Feel good, produkty tianDe).

 

Během celého večera:

  • Si můžete oddechnout a nechat se dobrovolně hýčkat. Profíci vás změří, zkusíte různé střihy šatů, sak či obleků. Dámy se mohou těšit na značky: E.daniely, Silver Fashion (Stříbrný), Moděva Konice, Famito. Muži zase na veškerý sortiment pánské značky Vývoj.
  • Ochutnáte delikátní kávu MOTMOT z Nikaraguy. O vaše chuťové pohárky se postará barmanka Cubana baru – těšte se na prvotřídní rumy, svěží Prosecco, minichlebíčky i minizákusky.
  • Vaše čichové buňky potěší podmanivé vůně aromatických olejů a zábalových krémů. Představí je masérka Martina Vašíčková ze studia Feel good, která nám také poradí jak zrelaxovat své svalstvo, abychom se skutečně cítili skvěle.
  • Zregenerujete svou pleť přípravky z Mrtvého moře. Povídání o nich povede zkušená odbornice na detoxikaci terapeutka Renata Imrichová. Seznámí vás s ověřenými postupy, které vychází z tradiční čínské medicíny a zároveň budete moci vyzkoušet produkty tianDe.

 

Veškeré produkty můžete – ale nemusíte!koupit přímo na místě (platba hotově/kartou).

 

 Pozor, omezená kapacita – pouze pro zvané! 

 

Pozvánka přišla právě Vám, protože jsme chtěli pozvat právě Vás. Akci jsme puntičkářsky plánovali i připravovali. Dali jsme do toho celé srdce. Proto nejde o akci pro masy, je pouze pro zvané. Můžete přijít sami nebo v páru. Důležité je pouze to, abyste se cítili uvolněně a užili si večer. 

Kapacita je tedy omezená a je nutné se registrovat přes formulář níže.

 

Zajistěte si místo na netradičním večeru pro páry

Na akci se již nedá přihlásit, protože je beznadějně plná.