Den Otců – ideální příležitost k obdarování malou či větší pozorností

Den otců je určitě ideální příležitostí k obdarování všech tátů malou nebo větší pozorností, kterou může být drobný oděvní doplněk jako například manžetové knoflíčky, kravata či kapesníček, případně velkorysejší dar v podobě dárkového poukazu na košili, oblek nebo obuv na míru.

Vše uvedené si Vám dovolujeme nabídnout v našem Krejčovství Vývoj.

Kapesníčky 250 – 490 Kč
Manžetové knoflíčky 450 Kč
Kravaty 1 000 – 1 690 Kč
Košile od 1 990 Kč
Opasky od 2 000 Kč
Klobouky od 2 500 Kč
Kalhoty od 3 950 Kč
Obuv od 9 900 Kč
Saka od 9 950 Kč

 

O Dni otců

Den otců je svátek na počest otců, oslavující otcovství, vztah otce k dítěti a roli otců ve společnosti. V mnoha zemích včetně České republiky se slaví třetí neděli v červnu, po vzoru americké tradice, o jejíž vznik se zasloužila Američanka Sonora Smart Doddová, která jí vzdávala hold svému obětavému otci a prezident Lyndon Johnson, který určil právě třetí červnovou neděli jako Den otců.

Pánská košile s doplňky

V České republice se tento svátek slaví dosud jen ojediněle. První akcí podporující Den otců je Tátafest pořádaný v mnoha městech České republiky od roku 2007 Ligou otevřených mužů spolu s různými rodinnými a komunitními centry za podpory Unie center pro rodinu a komunitu. Od roku 2011 oslavu Dne otců pořádá za podpory občanských sdružení i webový portál Střídavka, jehož akce se v posledních letech konají na Staroměstském náměstí v Praze.

V letošním roce připadá tento svátek na 18. 6. 2017, tedy na Milana.