Krejčovství Vývoj oblékne vítěze soutěže Manažer roku 2016

Krejčovství Vývoj – přední výrobce pánských společenských oděvů v České republice, se zúčastní jako „Image partner“ slavnostního vyhlášení nejlepších manažerů a manažerek České republiky v rámci 24. ročníku prestižní soutěže Manažer roku 2016.logo manažer roku

Slavnostní galavečer za přítomnosti prezidenta České republiky Miloše Zemana, který předá cenu vítězům, se uskuteční 20. dubna 2017 v paláci Žofín.

„Pro vítěze kategorie Manažer roku a Manažerka roku zajistíme pánský oblek a dámský kostým na míru dle vlastního výběru. Dále jsme pro TOP 10 nejlepších finalistů připravili dárek v podobě luxusní košile na míru, a to rovněž dle vlastního výběru“, řekl Radek Chládek, předseda rest představenstva, Vývoj Třešť.


„Výherci si budou moci vybrat fazonu, materiál, barevnost podšívky i nití a zároveň si budou moci zvolit různé detaily, například vyšití monogramu. Samozřejmostí je i odborné poradenství, kdy doporučíme vhodné doplňky, kterými doladíme výsledný outfit k dokonalosti a plné spokojenosti zákazníka“, dodal Ing. Vítězslav Šalanda, sales manager, Vývoj Třešť.

Pánský obled do divadla od Vývoje

Součástí galavečera bude i prezentace firmy Vývoj Třešť a pánského salonu v centru Prahy. Zároveň bude účastníkům představen pánský večerní dress code včetně doplňků, a to v několika možných variantách.

Předpokládá se účast na čtyři sta podnikatelů a zástupců organizací a institucí se. Novinkou letošního ročníku je udělení zvláštní ceny „Za inovace pro udržitelný rozvoj“. Jejím cílem je podpořit inovativní projekty manažerů, které mají ekonomické, sociální i environmentální přínosy pro všechny.


Krejčovství Vývoj

Největší tuzemský výrobce pánských společenských oděvů na míru, jehož tradice sahá až do doby první republiky. Má více než 85 let zkušeností a specializuje se pánské obleky, košile a boty na míru. Důraz klade především na materiály, individuální přístup a na vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Více na www.krejcovstvi-vyvoj.cz.

Vývoj, oděvní družstvo v Třešti

Vývoj, oděvní družstvo v Třešti patří mezi přední výrobce oděvů v České republice a Evropské Unii. Na trhu působí od roku 1931, disponuje moderním výrobním komplexem a používá ty nejmodernější výrobní technologie a postupy. Více než 200 pracovníků vyrobí každý rok přes 150 000 kusů oděvních výrobků, z nichž je 90 % exportováno zejména do Švýcarska, Anglie, Skotska, Rakouska a Německa. Více na www.vyvoj.cz.

Soutěž MANAŽER ROKU

Je nejprestižnější a systematicky nejpropracovanější manažerská soutěž v ČR. Jejím cílem je vyhledat, objektivně a nezávisle vybrat a zviditelnit nejlepší a nejvýznamnější osobnosti managementu, jejich metody a přínos pro rozvoj firem a celé ekonomiky. Společenským a etickým posláním akce je přispět k rozvoj elity českého managementu. Záštitu převzal prezident ČR, Ing. Miloš Zeman, CSc. Více na www.manazerroku.cz.

Pánský oblek na míru od Vývoje