Módní přehlídka E.daniely a Vývoj Jaro/léto 2019

Módní přehlídky jako doména pro ženy a nuda pro muže? NE! Exkluzivní přehlídka spojila dvě přední oděvní značky: pro dámy značku E.daniely, pro gentlemany značku Vývoj!

Nešlo jen o luxusní módu, ale také o luxusní příležitost užít si v páru dámské a pánské trendy pro nadcházející sezonu + delikátní vína při degustaci vín tvrdonického vinařství Čech. V majestátní budově České národní banky Praha, pod taktovkou módních návrhářek a návrhářů.

4. dubna 2019

v budově České národní banky v Praze


E.daniely – přední česká značka dámské módy

Značka založená v roce 1991 se již prvními modely stala významnou součástí české módní scény. Kolekce získaly ocenění na řadě výstav a veletrhů v Čechách i zahraničí. Modely E.daniely nosí mnoho významných dam a také české miss, včetně Aleny Šeredové na Miss World. Každoročně vytváří značka dvě sezónní kolekce uvedené vždy velkou módní přehlídkou. Zároveň E.daniely tvoří modely na zakázku, jevištní modely například pro Magdalenu Koženou, nebo divadelní kostýmy. E.daniely se také podepsala pod kolekce našich olympioniků na LOH v Londýně a Riu.

Vývoj – móda z českých dílen pro chlapy světového formátu

Jednička ve výrobě originálních oděvů v ČR i EU už od roku 1931. Sází na zlaté české ruce. A na sehraný tým, za který kope a šije 200 zaměstnanců. Exportuje módu do Švýcarska, Anglie, Skotska, Rakouska a Německa, ale s hrdostí a patriotizmem obléká hlavně české muže!Pan zákazník má dokonalý servis od A do Z: od návrhu prototypu až po konečné ušití módního kousku. Vývoj vytvoří každý rok přes 150 modelů, prototypů a vzorků vlastních kolekcí oděvů + prototypů dle přání zákazníka.


Poděkování patří Vám

Že jste přišli na naši módní přehlídku. Ať už jste si večer užili sami nebo v páru, připomeňte si vydařené modely. A třeba se na některé fotce také najdete.

Naše firma Vývoj sice nakupuje ty nejlepší italské a další evropské látky, ale jinak preferujeme 100% poctivou českou krejčovinu.

Středobodem našeho šití jsou pánské obleky. Pohodlí + šik fazóna! Vyzkoušejte si takové kousky v našich prodejnách v Brně a Třešti. A náš krejčí osobně se na Vás těší v Brně, Třešti a salonu v Praze.

Bude nám ctí ukázat Vám, jak slušivá je česká móda pro pány z šikovných českých rukou.

Zažijte na sobě oblek, co byl ušit pro Vás!

Užívejte si krásné jarní dny a (nejen) jarní módu.

Krejčovský tým Vývoje


Modely pro jaro/léto 2019 + momentky z přehlídky