Pánský oblek s méně formální tváří s různými vzory. Doprovodí vás do práce i na vycházku, když vás nesvazuje dresscode. Jednořadé sako na dva knoflíky + jednořadá vesta a kalhoty v jednobarevném provedení - variabilita, která vám dopřeje kombinování s jinými kousky šatníku.  

Z čeho ten můj oblek bude?

Z látky nejvyšší kvality, na tom si dáváme záležet: z čisté střižní vlny, hedvábí, lnu a směsi doplněné elastickým vláknem lycra. Nakupujeme výhradně u nejlepších mistrů tkalců v Itálii, Francii, Anglii a Portugalsku.

Velikosti a barvy

Šijeme v konfekčních velikostech evropského velikostního sortimentu HAKA s velkorysou škálou standardních, prodloužených i zkrácených velikostí pro všechny typy postav. Vybavíme vás oblekem tmavým i světlým, jednobarevným i se vzorkem. Bedlivě pro vás sledujeme trendy a tomu odpovídají naše střihy - šmrncovní, přesto nadčasové, žádný výstřelek na půl roku. A dbáme na komfort a pánovo pohodlí!

Za kolik u nás pořídíte

V Česku s fortelem ušitý pánský konfekční oblek u nás pořídíte od 4 990 Kč.

Materiály a střihy

Bedlivě pro vás sledujeme trendy. Tomu odpovídají naše střihy – šmrncovní, přesto nadčasové.

Vlastní design dílna

Odborné konstrukční pracoviště a modelárna vytvoří ročně přes 150 modelů a prototypů kolekcí vlastních i dle přání zákazníka.

Mix & Match

Nemáte konfekční postavu? Chcete nakombinovat oblek dle vlastní kreace?