Pánské doplňky

Kravata a motýlek. Neodmyslitelná součást pánského šatníku. Fenomén, který se zrodil již kdysi velmi dávno.
Celá pouť se započala v nošení šátku jako ozdoby okolo krku. Vzpomínáte na krajkové uvázání za doby Ludvíka XIV? Jeho bratr Filip byl módou mnohem více posedlý, i když patřil k velmi úspěšným válečníkům, ale to mu neubralo na schopnosti mít pro módu jistý cit. Právě v této době se muži rádi zdobili něčím výjimečným a odtud je jen malý krok ke kravatě a motýlku.

Kravatu, stejně jako motýlek si musíte zamilovat. Navnímat jejich látku, vzor a barvu. Doplňkem můžete celý komplet buď pozvednout, nebo shodit. A je dobré vyslechnout i rady těch, kteří módě rozumí a umí poradit, jestli Vám sluší motýlek nebo kravata. Každý jsme jiný, a je to určitě dobře.

Existuje celá řada druhů kravat od konfekčních až po na zakázku vyrobené. Hlavní je si najít, co Vám bude vyhovovat a nezapomínat na to, abyste svým doplňkům věnovali ve skříni své místo.

Motýlek není pro stydlivky. Vždy upoutá pozornost a o to především extrovertům přece jde. Pokud donutíte plachého muže vzít si motýlek, rozhodně Vám za pozornost, kterou na sebe upoutá, nepoděkuje. Někteří muži si ho dokonce zamilovali jen z toho důvodu, že na rozdíl od kravaty motýlek nemáchají v polévce. Hm…zajímavý argument, co myslíte.

Móda je hra. A právě proto bychom ji tak měli brát. Pobavit se nad ní, občas se zamyslet, vyřešit strategickou myšlenku co a jak kombinovat. A proto, když přijdete k nám, hrajeme si. Kombinujeme, vymýšlíme, snažíme se radit prakticky, abychom ve Vás vzbudili pocit, že je to velká zábava, která nikdy nekončí.

U nás najdete kravaty konfekční, ale i hedvábné a pletené. Motýlek u nás létá z látky, a dokonce i ze dřeva. Stačí si vybrat. A když si nevíte rady, od toho tu jsme a vždy budeme my, Vývoj Třešť.