Oblek elegán, v němž budete celý den nejdůležitější chlap na place. Pro svůj svatební oblek můžete zvolit slim nebo klasický střih, lesklý materiál, světlou barvu krémovou i šedou nebo naopak klasickou tmavou… vždyť ženich nejste každý den. Hlavně ladit s nevěstou!

Z čeho svatební oblek bude?

Z látky nejvyšší kvality, na tom si dáváme záležet: z čisté střižní vlny, hedvábí, lnu a směsi doplněné elastickým vláknem lycra. Nakupujeme výhradně u nejlepších mistrů tkalců v Itálii, Francii, Anglii a Portugalsku.

Velikosti a barvy

Šijeme v konfekčních velikostech evropského velikostního sortimentu HAKA s velkorysou škálou standardních, prodloužených i zkrácených velikostí pro všechny typy postav. Vybavíme vás oblekem tmavým i světlým, jednobarevným i se vzorkem. Bedlivě pro vás sledujeme trendy a tomu odpovídají naše střihy - šmrncovní, přesto nadčasové, žádný výstřelek na půl roku. A dbáme na komfort a pánovo pohodlí!

Svatební oblek v hlavní roli

Oblékli jsme již mnoho ženichů i svatebních hostů. Nahlédněte do naší galerie ženichů, svědků, tatínků i tchánů. Co říkáte? Nejsou jako ze škatulky?

Inspirujte se

Máme pro vás tipy a rady, jak se co nejlépe připravit na váš svatební den. Inspirujte se na našem blogu Jak oháknout ženicha na jedničku? Nebo se chystáte na svatbu jako svědek? Nepodceňte výběr správného obleku!

Za kolik u nás pořídíte

V Česku s fortelem ušitý svatební oblek u nás pořídíte od 9 900 Kč.

Garance barevného sladění

Garantujeme vysokou kvalitu materiálů a barevné sladění jednotlivých dílů obleku.

Vlastní design dílna

Odborné konstrukční pracoviště a modelárna vytvoří ročně přes 150 modelů a prototypů kolekcí vlastních i dle přání zákazníka.

Materiály a střihy

Bedlivě pro vás sledujeme trendy. Tomu odpovídají naše střihy – šmrncovní, přesto nadčasové.