Oblek elegán, v němž budete celý den nejdůležitější chlap na place. Pro svůj svatební oblek můžete zvolit slim nebo klasický střih, lesklý materiál, světlou barvu krémovou i šedou nebo naopak klasickou tmavou… vždyť ženich nejste každý den. Hlavně ladit s nevěstou!

Z čeho můj oblek bude?

Z látky nejvyšší kvality, na tom si dáváme záležet: z čisté střižní vlny, hedvábí, lnu a směsi doplněné elastickým vláknem lycra. Nakupujeme výhradně u nejlepších mistrů tkalců v Itálii, Francii, Anglii a Portugalsku.

Velikosti a barvy

Šijeme v konfekčních velikostech evropského velikostního sortimentu HAKA s velkorysou škálou standardních, prodloužených i zkrácených velikostí pro všechny typy postav. Vybavíme vás oblekem tmavým i světlým, jednobarevným i se vzorkem. Bedlivě pro vás sledujeme trendy a tomu odpovídají naše střihy - šmrncovní, přesto nadčasové, žádný výstřelek na půl roku. A dbáme na komfort a pánovo pohodlí!

Za kolik u nás pořídíte

V Česku s fortelem ušitý svatební oblek u nás pořídíte od 9 900 Kč.

Garance barevného sladění

Garantujeme vysokou kvalitu materiálů a barevné sladění jednotlivých dílů obleku.

Vlastní design dílna

Odborné konstrukční pracoviště a modelárna vytvoří ročně přes 150 modelů a prototypů kolekcí vlastních i dle přání zákazníka.

Materiály a střihy

Bedlivě pro vás sledujeme trendy. Tomu odpovídají naše střihy – šmrncovní, přesto nadčasové.