Svatební veletrh aneb Kde ulovit pánský oblek na svatbu

Čeká vás v roce 2019 svatba? Svatba rovná se rozhodovací maraton. Jaké vybrat šaty pro nevěstu, co za dort, které pozvánky, květiny, svatební oblek pro ženicha... a další desítky položek. Co nasosat inspiraci na akci, kde máte výrobce všech těch svatebních propriet hezky na jednom place? Svatební veletrhy jsou tak oblíbené, že se konají v každém větším městě.


Přehled svatebních veletrhů 2019 pro vaši inspiraci:

Plzeň
Svatební korzování – 17. 2. 2019 – Depo 2015,
Plzeň

Bratislava
Svatební veletrh Incheba – 8.–9. 2. 2019 – Výstaviště Incheba, Bratislava

 

Nahlédněte, zda se koná svatební veletrh i ve vašem kraji:  https://www.svetsvateb.cz/svatebni-pripravy/svatebni-veletrhy/

Brno
14.ročník Svatební veletrh 2019 – 23.–24. 2. 2019,
OC Futurum Brno

Jihlava
Svatební veletrh – 18.–19. 3. 2019 – DKO Jihlava

Pánský oblek na svatbu? Výborná investice!

Máte pevné odhodlání sehnat pánský svatební oblek? Stresuje vás ale představa několikahodinového bloumání mezi stánky s krajkami a záplavou bílé? Nechte nevěstu užít si svatební veletrh s kamarádkami nebo s maminkou.

A pro svůj svatební oblek se vypravte do chlapského salonu, kde je výběr také obrovský, ale vše se točí jen kolem pánské módy. Budou se tam věnovat jen vám, takže vám s tou rozhodovací paralýzou pomůžou.

 

 

Pokud ve skříni nemáte pořádný pánský oblek, co využít tuhle krásnou životní událost a nechat si u krejčího ušít tmavý oblek na míru? Opravdu krásný kousek, který mnoho dalších let využijete při všech možných slavnostních příležitostech. Jako svědek na svatbě kamaráda, na zimním plese, v divadle, na promoci, sváteční večeři v restauraci…

 

V našem salonu se vám krejčí bude pozorně věnovat.

 

Výsledkem bude oblek fešák (nejen na svatbu).
Nevěstino srdce už máte. Teď na vás nechá i oči.