Za módou do sluncem zalité Florencie

Pitti Immagine Uomo – nejvýznamnější událost v oblasti pánské módy a my jsme při ní. Veletrh pánských oděvů a doplňků, přehlídky významných módních návrhářů, nejnovější trendy ve světě pánské módy, oděvy a doplňky nejvyšší kvality. Originalita a inspirace. To vše a mnohem víc je událost Pitti Immagine Uomo.


Pitti Immagine Uomo

Italská Florencie, kolébka renesance a Mekka pánské módy hostí jeden z nejznámějších a nejdůležitějších veletrhů světové módy. Pro nás jednoznačně událost roku. Nejen proto, že právě tato událost určuje trend pánské módy pro následující období. Na veletrhu jsou zastoupeny renomované značky módního průmyslu. K vidění je pánské ošacení v celém sortimentu – obleky, pletené výrobky, košile, kravaty a doplňky všeho druhu.

Nechte se inspirovat s námi

I my jsme se vydali do toskánské metropole a necháváme se okouzlit a inspirovat, abychom vám i nadále mohli nabízet jen to nejlepší. Originalita a kvalita jsou dvě hodnoty, které dlouhodobě vyznáváme a s kterými souzní i veletrh Pitti Immagine Uomo.

Festival je výjimečný tím, že samotné modely můžete potkat volně na ulici, atmosféra je vskutku úžasná. My vybíráme látky, zkoumáme nejnovější střihy, žasneme z hry barev, která je je všude kolem nás. Jsme obklopeni kvalitními materiály, hravými střihy, kombinací svěžesti, nápaditosti a tradice a v neposlední řadě světovými špičkami v oblasti pánské módy.

Našemu zájmu neunikají ani boty, takže i s jejich výběrem vám dále budeme rádi pomáhat.