Barevné trendy jarní pánské módy 2019

Už víte, jaké jsou pánské trendy této sezony, ale jaké budou v pánské módě v kurzu barvy? Gucci pokračuje v loňských trendech výrazných potisků. Rok 2018 byl rokem, kdy pánové poprvé bez uzardění masově vynesli do ulic obří potisky tropických květin, tukanů a džungle. Na košilích, tričkách, mikinách a v zimě na svetrech. Vypadá to, že i v roce 2019 můžete na jaře a v létě tyhle kousky sundat z ramínka. A navíc poměrně výrazné barvy…

Korálová, barevná královna 2019

Každý rok interiéroví designeři i výrobci barev vyhlašují barvu roku. Často se inspirují v přírodě. Letos je to jednoznačně korálová (přesněji living coral, tedy živoucí korálová).

Uvidíte ji na ženských nehtech, na křeslech i pohovkách… a samozřejmě pánských chino kalhotách, pánských košilích nebo saku. Je to ideální svěží barva hlavně pro jarní a letní outfity.

Barevné trendy jarní pánské módy 2019 | Vývoj Třešť

Jak na barvy

Korálová barva i její odvozeniny (růžová, vínová) vypadají fantasticky v kombinaci s béžovou. A právě odstíny béžové jsou v pánské módě letošního jara a léta v popředí. Hitem jsou saka a lehké kalhoty v barvě slonovinové kosti a dalších krémových odstínech.

A co další barvy?

A také bílá barva, ta bude letos hodně v kurzu. Bílá na džínách, chino kalhotách, bílé jsou i kecky. Třeba značka Polo Ralph Lauren poslala na jarní přehlídková mola modely v hnědých oblecích v kombinaci s bílými džínami.

Ke slovu se dostanou i další barvy: mezi pány oblíbená decentní šedá, černá, tmavě modrá klasika i kontrastní pomerančová/skořicová, která je oblíbená v dámské i pánské módě nečekaně už několik sezon.

Barevné trendy jarní pánské módy 2019 | Vývoj Třešť

Komu sluší korálová a s čím ji kombinovat

Tmavovlasí muži

Korálová je dost specifická barva. Každému nesluší. Tmavší odstíny fialové se hodí pro všechny barvy vlasů, což pro korálovou bohužel neplatí. Tmavovlasým mužům vysloveně sedne, ať už ji zvolí pro sako, košili nebo kalhoty.

Světlovlasí muži

U světlých typů gentlemanů je ale nezbytné doplnit korálovou něčím tmavším: aby nepůsobili celkově moc světle nebo unyle. Řešením je také zvolit ostřejší odstín korálové. Bát se jí však nemusí.

Zrzaví muži

Pánům se zrzavými vlasy korálová vysloveně nesluší, vypadají v ní jednotvárně, někteří naopak agresivně. Měli by se jí spíš vyhýbat. Pokud se přesto nechtějí tohoto barevného trendu vzdát, mohou si korálovou užít na doplňcích malé plochy: pásek nebo kravata v barvě korálové, případně boty. K tomu budou bezvadně vypadat kalhoty v barvě černé, bílé, zelené i tmavě modré.

 

Přijďte si k nám taky vybrat svůj trendy kousek pro jaro a léto!