Jarní pánský dress code do kanceláře roku 2019

V jednom z posledních článků jsme popsali trendy pro pánskou módu na letošní jaro. Uvedené trendy se ale hodí často spíš do ulic nebo na večerní rande.

Jaká je však jarní móda 2019 pro gentlemany, kteří potřebují dodržovat byznysový dress code? 

Překvapivě jednoduchá, žádné větší výstřelky nebo novinky. Barevně poměrně neutrální záležitost. Designéři jako by se letos krotili a dali zelenou diskrétním, solidním střihům i barvám.

Velmi žádoucí je vedle jednořadého saka také to dvouřadé, tzv. double-breasted (tj. se čtyřmi knoflíky, dva a dva vedle sebe). Když si pořídíte tmavě modré, lehce ho pomocí pár street prvků proměníte v ležérní (avšak velmi elegantní) outfit na rande nebo večeři s přáteli.

Letošní barvy jarních pánských obleků

Na jaro/léto 2019 diktují módní odborníci ty nejklasičtější barvy: barvy anglického gentlemana. Všechny tóny šedé, tmavší modré, barva kávy a čokolády nebo přírodní žulová. Kdo se chce trochu rozvášnit, tomu stylisté radí krémové odstíny, perlovou, blankytně modrou a béžovou či kamel. Boty a doplňky ideálně sladit ve stejné barevné škále s oblekem a jarním kabátem či sakem.

Výrazný prvek dodá šmrnc

Pro rozbití oblekové nudy spolehlivě pomůže výrazný prvek. Může to být třeba nápadná květinová či jinak zajímavá kravata. Nebo perfektně padnoucí klasický pánský oblek, ovšem s výrazným vzorkem na látce. Také trend výrazných ponožek ke klasickému obleku stále čile žije.

 

Tip: Ohromně šik vypadá tmavě modrý oblek s tmavě modrými lesklými polobotkami.
Případně s černými lesklými botami, do nichž si místo černých tenkých tkaniček pořídíte modré.
Zůstáváte tak v byznysovém dress codu, přesto takovou kombinaci jen tak někdo nemá!

 

 

Doplňte doplňky

Doplňky prvotřídní kvality už snad ani netřeba zdůrazňovat… Dokonalé hodinky, zajímavý prvek na obleku, pánský šperk na ruku. Hotovo, můžete vyrazit do kanceláře.

Potřebujete dokonalý outfit do kanceláře?