Večer pro páry za námi. Opět to byla jízda

Noblesní večer pro páry, které se chtějí líbit nejen na plesech a společenských událostech, ale i pro ty, které chtějí umět se šarmem a elegancí vyrazit na lov do divočiny businessu. Sérii letošních (povedených) módních akcí jsme uzavřeli minulý čtvrtek v brněnské prodejně VÝVOJ. 

Móda, hudba, zážitky

Zahájení se neslo v duchu klasické hudby. Moderátora večera, operní pěvec Jakub Pustina, nás svým zvučným hlasem na chvíli přenesl do některého ze slavných operních dómů. Kromě zpěvu se s účastníky podělil i o perličky ze své profese a zkušenosti spojené s nošením zakázkové módy

Hosty slavnostně přivítal a krátký proslov o módních zvyklostech při slavnostních a plesových příležitostech pronesl Radek Chládek, předseda představenstva módní značky VÝVOJ. 

V dalším vstupu se rozpovídal mistr krejčí Slávek Šalanda o oblékání v byznysu, black tie dress codu, pánských doplňcích i třeba o pestrých pánských ponožkách. O módních tipech, zvyklostech a záběru profesionální stylistky jsme se dozvěděli od manažerky prodejny Evelíny Vlachové.

Krása navenek i uvnitř

Program akce doplnila specialistka na detoxikaci Renata Imrichová, která představila zdravotní a kosmetické produkty z Mrtvého moře značky tianDe s principy čínské medicíny. Příznivci masáží přičichli – někteří doslova – k olejovým esencím a masážním zábalům Martiny Vašíkové ze studia Feel Good. Ta se podělila o poznatky z méně známých masážních procedur a lymfodrenáže. 

Kofeinové povzbuzení podmanivé nikaragujské kávy již tradičně obstarávala pražírna MOTMOT a jemnou alkoholovou vzpruhu bublinek Prosecca či říznějšího rumu bar CUBANA.

Páry celou dobu zkoušely a nakupovaly nejrůznější dámské a pánské modely a doplňky. Někteří propojili návštěvu akce s nákupem vánočních dárků a vybavili se dárkovou poukázkou pro své blízké. Vrcholem večera pro páry byla tombola o věcné ceny a poukázky všech zúčastněných partnerů. Všem vylosovaným šťastlivcům gratulujeme. 

Atmosféru večera skvěle zachytil fotograf Tomáš Nováček.