Darujte vánoční dárek na pokračování

Kdo říká, že nemá rád měkké dárky, ten lže. Pokud balíček ukrývá kvalitní oděv či doplněk, je úspěch dárku zaručen. Když z obohacování šatníku uděláte tradici, budete mít každý rok o starost méně. A váš muž o radost více. 

Šatník jako skládačka  

Třeba se první rok rozhodnete darovat košili na míru. A protože budou Vánoce, rozdáváme dárky i my – a tak sáhnete rovnou po vánočním setu a ke košili darujete i kravatu nebo pásek. 

Během roku posloucháte samou chválu na košili, na to, jak skvěle sedí a z jakého je příjemného materiálu, a tak další Vánoce přihodíte pod stromeček mimo jiné i bílou košili. Protože tou nezkazíte nikdy nic. 

Ke košilím na míru by to chtělo i hezké padnoucí kalhoty. Chinos jsou prima. Pravda, je možná těžší trefit velikost, ale nevadí, kalhoty není případně žádný problém vyměnit. A máte třetí rok námět na dárek, který potěší, neomrzí, vydrží. S radou od zkušeného personálu navíc vždy vyberete nový kus oděvu tak, aby se dal v nošení kombinovat s předchozími dárky. Postupně seskládáte šatník, kde souvisí jedno s druhým a který neobsahuje žádné zbytečnosti.

 

Návyková móda 

Byznys se dělá v saku. Základem kvalitního pánského šatníku pro různé příležitosti jsou pánské obleky v tmavě modré a tmavě šedé. Nedílnou součástí obleku je jak známo kravata a když si muž přeje vynikat, ozdobí sako kapesníčkem. 

Jak vidíte, náměty na dárky jen tak nedojdou. A kdyby se to přece jen stalo, vždycky můžete některý kus “namnožit”. Nemusíte se bát, že byste snad tyto dárky na pokračování kvůli předvídatelnosti začaly nudit. Na kvalitní módu se rychle zvyká. Příklady toho k nám do prodejen chodí už léta. A každý rok se vracejí. 

Porozhlédněte se u nás