Co mu darovat pod vánoční jedli? Ježíškův tutorial pro bezradné

Pokukujete po zaručených tipech, co letos nadělit synovi, manželovi, tatínkovi, tchánovi? Jste na správném místě. Jsme profíci na oblékání gentlemanů, ať už je jim 15, 40 nebo 80. Proto za ty desítky let zkušeností víme, že je to vlastně strašně jednoduché. Radost chlapovi udělá kvalitní kousek do šatníku.

Coby zásadní žena v jeho životě znáte jeho vkus a styl, takže mu pořídíte přírůstek do skříně podle jeho gusta. Zároveň ale máte objektivní odstup, proto od vás občas dostane něco, co by si sám nekoupil - v regále by ho to nezaujalo, přesto se mu to na sobě líbí. Rozšíříte tak jeho módní obzory (a šatník).

Tyhle kousky nikdy nezklamou 👌

 


Sestavte balíček nápaditých ponožek

Barevné pánské ponožky pozvednou každý outfit i gentlemanovu náladu. Když je kreativně zabalíte do průhledného celofánu, dost možná to bude nejveselejší dárek pod vaším vánočním stromem.

 

Barevné ponožky | Vývoj Třešť

 

Tady takové kousky pořídíte.

 

Personalizované manžetové knoflíčky

Už má všechno? Manžetové knoflíčky s dekorem toho, co má rád, ještě určitě nemá. Je vášnivý cyklista? Bláznivý šachista? Zapálený fanda veteránů? Nadělte mu manžetové knoflíčky se symbolem jeho vášně. Vyrazíte mu dech. Pokaždé, když se pak podívá na své zápěstí, zvednou se mu koutky (a vzpomene si na vás).

Vánoční sety

Chcete pěkně sladěný set, aby si nemusel lámat hlavu s mixováním outfitu? Výborný nápad. Pro adventní nákupy svým zákazníkům chystáme klasiku pánská košile + kravata nebo pánský pásek + peněženka. Pánovi tak ušetříte ranní nervy, kdy nemusí přemýšlet s čím co sladit. Naše sety jsou pečlivě sestavené, aby vše bylo trendy a barevně na jedničku.

Poukaz pro vybíravé

Je těžké vašeho muže dostat do obchodu, přitom ale trvá na tom, že si chce oblečení od A do Z vybírat sám? Má to řešení. Darujte mu dárkový poukaz. Ušetříte mu rozhodovací paralýzu s výběrem obchodu a jednotlivé kousky už si vybere sám.

Vy budete mít klid, on plný šatník. A pokud bojujete s předsudkem, že poukaz není tak úplně hmatatelný dárek… zabalte obálku s poukazem postupně do několika krabic a vše důkladně zalepte. Než se touto “matrioškou” propracuje k samotné obálce, všichni se u nadílky zasmějete.

 

Dárkový poukaz na stylové kousky