Jak ladit oblek do tanečních

Vybrat bezva oblek do tanečních není dřina a ani doktorát z vysoké krejčoviny na to nepotřebujete. Vyráže-li na nákup skvělého obleku do tanečních, máme pro vás tip. Vyhraďte si na to čas a beze spěchu si vyzkoušejte několik kousků. Nechte se obskakovat obsluhou obchodu a pokud se tak budete cítit jistější, vezměte si s sebou příjemný doprovod, který/která vám řekne spolehlivě a upřímně, co vám zatraceně sedí a co už tak moc ne.

Popis obleku do tanečních máme za sebou a tady přihazujeme pár rad, ať také víte, jak skvěle padnoucí oblek doladit zásadním kouskem. Ano, hádáte správně – košilí!

Vylaďte oblek do tanečních skvělou košilí

Už nejspíš víte, jaký střih košile vám sedí a sluší. Toho se držte – nejenže na tancování není třeba žádný speciální oblek do tanečních, ale ani extra společenská košile. Hlavně se cítit pohodlně!

Nadčasová bílá bude trendy vždy

Ideální je bílá košile. To je evergreen pro veškeré společenské události v gentlemanově životě. Proto alespoň jednu v šatníku mít musíte a musí vám bezvadně padnout, ať po ní saháte rádi a cítíte se v ní komfortně. Navíc se bílá košile hodí na jakékoli roční období. A také vzbuzuje pozitivní emoce – v bílé barvě totiž podprahově vysíláme do okolí zprávu, že máme rádi čistotu a pořádek.

 

Bílá košile | Vývoj Třešť

 

Barvy, ať to má říz!

Barevné košile pro taneční jsou ale také správnou volbou. Už proto, že taneční se odehrávají na podzim a v zimě, a pro toto období se hodí hlavně tmavší barvy. (Naopak léto volá po světlých barvách.) Pokud budete mít stálou taneční partnerku a ona obleče řekněme bordó šaty, skvěle se pro vás hodí bordó košile.

 

Barevné košile | Vývoj Třešť

 

Černá není jen na funus!

Fantasticky vypadá i černá košile, a to i v lesklém provedení. (V případě lesklé varianty černé košile pak ale volte matný oblek.) Působí extrémně luxusně. Kdo se nebojí vystoupit z davu uniformity, může k černé košili do bot navléct výrazně červené tkaničky – taková drobnost a tak velký efekt!

+ extra tip na výběr obleku do tanečních, nemáte-li vousy

Pokud máte pocit, že vypadáte dost mladě (až příliš) a rádi byste působili mužněji. Oblečení dokáže hotové divy. Platí to i pro případ, kdy chcete přidat pár let navíc: zvolte trojdílný oblek. Tedy klasický oblek, k němuž patří vesta. Opět je v tom špetka psychologie a prostě funguje – v pánském obleku do tanečních s vestou budete působit starším, vyzrálejším dojmem.

 

 

Chcete pro taneční bezva ohoz?