Měkký dárek, dobrý dárek! Čím na Vánoce uděláte radost muži?

Když je člověk dospělý, měkké dárky přestávají být nuda. Zvlášť tehdy, pokud se s výběrem trefíte do černého – tedy do vkusu obdarovaného. Kus kvalitní módy potěší téměř každého, kdo alespoň čas od času vyráží do víru společenského života. 

Vánoční dárek pro muže? Odražte se od zálib

Pokud váš milý, tatínek, bratr nebo syn dávají přednost sportovnímu a ve volném čase běhají nejraději s krosnou na zádech po horách, knoflíčky s iniciálami je pravděpodobně neuhranete. Na druhé straně, škála našich klientů je opravdu pestrá a známe i takové, kteří mají stejnou zálibu v kvalitních pánských oblecích jako v rybářských kalhotách s laclem. Dobrodružné povahy a milovníci pohybu navíc často vyznávají pohodlnost, a tak je pro ně košile na míru, která nikde netahá, neškrtí, perfektně sedí a je ze správného materiálu, požehnáním. 

Konečně, svatby, oslavy, promoce a jiné významné chvíle, které společenské oděvy zkrátka vyžadují, se čas od času týkají všech. 


Ze Žurnálu Vývoje: Jak správně předávat a přijímat dar 


Vsaďte na evergreeny pánského šatníku 

Jsou oděvní kusy, s kterými zkrátka nešlápnete vedle. Téměř nikdy. Bílá, případně světlounce modrá košile vypadá stále stejně dobře, ať si je vezmete kamkoliv. A téměř nikdy nepůsobí nepatřičně. Co do univerzálnosti, vysoké skóre drží i legendární kalhoty chinos. U nás ve Vývoje je máme v různých variantách. Pro “tradiční” povahy jsou tu černá, tmavě modrá nebo hnědá. Komu nevadí větší míra pozornosti, ten sahá po vínové, zářivě červené nebo oranžové variantě. 


Ze Žurnálu Vývoje: Oděvní kusy, které se budou nosit zas a znova 


Odvážný doplněk pro (ne)odvážné muže 

Když přijde na přetřes výběr pánského obleku, dává drtivá většina nositelů přednost univerzálním barvám. Černá, modrá a šedá zkrátka vedou. Máme pro to pochopení. Problém ovšem je, že má-li být něco univerzální, nemůže to vybočovat. A tak velká část laické veřejnosti považuje pánský oblek – jsme přesvědčeni, že neprávem – za nudný oděv. 


Ze Žurnálu Vývoje: Kolik doopravdy platíme za levné oblečení?


Přitom stačí tak málo! Třeba osvěžit jednoduchý šedý oblek nápadným (nebo rovnou nápaditým) doplňkem. Třeba výraznou kravatou, nevšedním motýlkem nebo kapesníčkem v klopě. 

Kam pro radost z Vývoje?
Do některé z našich prodejen! 

Přijďte k nám