Nejen brněnští džentlmeni se opět potkali ve Vývoji

Již podruhé se v brněnské prodejně značky VÝVOJ konala Pánská jízda českých džentlmenů, na kterou byli pozváni významní zákazníci a jejich hosté. Na čtyři desítky mužů všech věkových kategorií naplňovalo slova pana Šalandy, že konfekce či obleky na míru z Třeště jsou tu pro všechny muže, a především pro každou společenskou příležitost.

Přítomné hosty společně přivítali předseda představenstva značky VÝVOJ pan Radek Chládek a Roman Vágner z časopisu SrdceMoravy.cz, který se opět zhostil role moderátora. Pan Chládek vyjádřil přítomným mužům poděkování za hojnou účast a oznámil všechny benefity, jež si organizátoři tento večer pro přítomné pány připravili.

Radek Chládek VÝVOJ

Nic pak už nebránilo tomu, aby se hosté věnovali aktuální pánské kolekci značky VÝVOJ podzim/zima a užívali si pohodové atmosféry. Tu doplňovali svou přítomností – především pak produkty – partneři večera.

Svatou trojici Pánské jízdy v podobě pánského oblečení – kvalitního pití – doplnili opět mistři holičského řemesla. Tentokrát to byli barbeři z Maestro Barber Clubu. Muži tak mohli v průběhu večera zavítat i na holičské křeslo a zakusit alespoň část toho, co prožívají zákazníci Maestra.

„U nás v Maestru zažijí muži opravdový rituál, a to jak v péči o vlasy, tak samozřejmě o vousy,“ řekl spolumajitel Barber Shopu pan Valter Formánek.

Maestro Barber Shop Brno

A co by to bylo za Pánskou jízdu, kdyby chybělo něco ostřejšího k pití. Po jarní úspěšné degustaci rumů z celého světa vsadili organizátoři na jistotu. Do stále obleženého rumového koutku pozvali opět brněnský bar CUBANA, jež se pyšní jednou z největších nabídek vynikajících rumů v rámci brněnské barové scény.

„Aktuální stav rumů v CUBANĚ je k dnešnímu dni 397! A další jsou již objednané, takže 400 pokoříme co nevidět,“ slíbil barman večera Tomáš.

V portfoliu rumová degustace pak muži ochutnávali vzorky z Barbadosu, Mauricia, Jamajky, Panamy či Brazílie.

Pánská jízda českých džentlmenů

Večer plynul, pánové si zkoušeli saka, kalhoty i boty, využívali přítomnosti vrchního mistra krejčího značky VÝVOJ pana Šalandy a zajímali se o látky, obleky na míru a aktuální módní trendy. Radili se o vhodných doplňcích v podobě opasků, kravat či stále oblíbenějších kapesníčků… a při tom všem nezapomínali na pitný režim, včetně kofeinové vzpruhy od pražírny MOTMOT.

Pánská jízda VÝVOJ

Závěr už patřil pouze tombole a slovům díků za účast, které k přítomným směřovaly z úst hostitelů – pana Radka Chládka a Vítězslava Šalandy.

„Vážíme si toho, že jste tu s námi. Vážíme si toho, že kupujete české obleky, protože to je ta nejlepší odměna pro nás i naše krejčí z Třeště,“ řekl v závěru pan Chládek.

Všechny hosty pak také pozval na Večer pro páry, který se uskuteční opět v prostorách brněnské prodejny značky VÝVOJ, a to již 21. listopadu 2019!

Děkujeme za krásné fotografie od Davida Mitáše.