S oblekem na míru se sžijete jako nikdy dřív

Uvažujete o pořízení pánského obleku a víte, že nepůjde o záležitost, kterou vytáhnete ze skříně maximálně jednou dvakrát do roka? Tušíte, že v obleku budete z různých důvodů trávit i několik dnů v měsíci? Nebo dokonce několik dnů v týdnu? Pak se hodí uvažovat nad pořízením obleku na míru. Střih přímo na tělo vám zajistí komfort, jaký byste od obleku nečekali. A co víc, prvotřídní péče ze strany osobního krejčího a celý proces výroby „vašeho vlastního“ obleku způsobí, že si svůj nový oděv doslova zamilujete.no

Oblek na míru jako chlouba 

Pánové, jaká máte očekávání, když si pořizujete drahé auto? Nebo – abychom vyhověli sportovně založeným – když si kupujete pořádně nadupané jízdní kolo?  

Nejspíš očekáváte, že na auto bude spoleh a nenechá vás ve štychu. Nebo spíš v odstavném pruhu. Nejspíš také očekáváte, že se vší tou nadstandardní výbavou uděláte taky dojem na své okolí. S kolem se to má podobně – cyklisté zajisté potvrdí. Není na tom vůbec nic špatného. Od čeho jiného jsou světské statky, než od toho, aby nám působily radost? 

Víte, že podobnou radost jako super rychlé auto nebo ultra lehká silnička vám může působit i pánský oblek? 

Vám, kteří to víte, gratulujeme. 

Vám, kteří ne, upřímně závidíme. Co? To prozření, které vás čeká, jakmile se k pořízení kvalitního obleku necháte přesvědčit.


Ze Žurnálu Vývoje: Oblek není houska na krámě 


Proč oblek na míru 

Málokdo má skutečně konfekční postavu. Vybrat sako, které padne, nedeformuje ramena, má správnou délku rukávů a celkově nositeli sedí, není jen tak. Totéž platí pro kalhoty. U oblekových kalhot totiž na správné délce nohavice záleží ještě o něco víc než u “ostatních” kalhot.

Jenže oblek na míru ve skutečnosti není jen o tom, jestli sedí nebo ne. Padnoucí střih je jen jedna z přidaných hodnot zakázkového oděvu. Roli zde hraje také prvotřídní péče ze strany zkušeného krejčího, který umí na první pohled odhadnout, jaký typ obleku se k vám hodí a co vám bude nejvíce lichotit.

Tvůrce zakázkové módy dobře ví, že vytvořit z člověka zvenčí zákazníka chce čas. Ale jakmile je jednou klient spokojený, většinou se vrátí. A hned několikrát. Patřičně si proto své zákazníky hýčká a dělá pro ně první poslední. 

Každý, kdo si někdy oblek na míru pořídil, vám navíc potvrdí, že celý proces výroby – od prvního měření přes průběžné úpravy a konzultace až po závěrečné předání – má v sobě cosi magického. Ne náhodou tvoří podstatnou část našich obleků na míru pánské svatební obleky

Ženiši totiž žádají pro svůj jedinečný den “něco víc” – něco, co jim konfekční oblek zkrátka nemůže poskytnout. 

Čeká vás svatba?
Nebo prostě jen chcete to nejlepší, co se nabízí? 

Přijďte si nechat vzít míry.

Kde najdu Vývoj