Co se stane, když zaspíte náš letošní výprodej?

Tušíte? Stane se… ve skutečnosti nic. Tedy nic fatálního. Slunce vyjde znovu, Země se nepřestane točit, nezbortí se pyramidy. Ale považte, nebyla by to škoda, když vám nabízíme příležitost vypadat naprosto skvěle a přitom pořídit své “vypadám naprosto skvěle” za méně peněz? 

Nejlepší čas na nový společenský oblek

Pokud jste toho názoru, že by to škoda rozhodně byla, račte si přijít osobně vybrat. Oblek na míru sice ve výprodeji nepořídíte, pokud se ale pyšníte postavou, která nevyžaduje přesný zásah krejčího, snadno vybavíte svůj šatník o jeden oblek navíc. Sháníte ryze společenský oblek, business oblek nebo oblek do tanečních? Z naší široké nabídky si jistě vyberete. 

Kabát bude potřeba znovu

Víte, že pánský kabát je jediná elegantní varianta svrchního oděvu? Zimní kabát využijete minimálně do půlky března, koncem podzimu se znovu přihlásí ke slovu. A takhle to půjde léta. Zakládáme si na výběru nejen hřejivých, ale také slušivých, kvalitních a nadčasových kabátů. Pokud z toho svého “nevyrostete”, nebude důvod, proč jej měnit. 

Pánské košile všeho druhu 

Vzpomínáte na text věnovaný nadčasovým oděvním kusům, které nikdy nevyjdou z módy? Právě proto by měly být součástí šatníku každého džentlmena. Máte už svoji bílou a světle modrou košili? Nebo naopak, o klasiku není nouze, ale barevné, vzorované, výraznější košile vám zatím schází? Přijďte si vybrat jednu (nebo dvě tři) k nám a rozšiřte řady spokojených majitelů košil z Vývoje. 

 Prodejny v Brně a Třešti jsou tu pro vás. 

Zobrazit adresu