Na svatbu v novém aneb řešte svatební oblek ještě dnes

Nad svatbou visí občas otazník. Vezmou se? Spíš se dřív rozejdou? Letošní svatby jsou výjimečné v tom, že otazník visel nějakou dobu nad většinou z nich. Řada svateb se musela zrušit a přesunout na jiný termín. Naštěstí, zdá se, sňatkům blýská na lepší časy. Očekáváte i vy letos svůj velký den? Pak to chce pořádný oblek. Kvalitní, vkusný, padnoucí. Kde takový seženete? 

Pánský svatební oblek: požadavkům vévodí univerzálnost 

Chodit kolem horké kaše baví málokoho. Ani nás ne. Proto se otevřeně hlásíme k tomu, že se pod váš svatební oblek chceme podepsat. Obrazně řečeno, samozřejmě. Pánské svatební obleky šijeme léta, a i když jsme teď nějakou dobu na místo límečků žehlili roušky a elegantní obleky pro ženichy nahradily ochranné obleky pro zdravotníky, nic z řemesla jsme nezapomněli. Naopak se nemůžeme dočkat chvíle, kdy se k tomu, co známe a umíme nejlépe, opět nadobro vrátíme. 

Jak budou svatby po pandemii vypadat? Bude nadále převládat modrá? Vrhnou se ženiši v euforii z uvolnění restrikcí bezhlavě do odvážnějších kreací? Nebo zůstane vše při starém a nejčastějším požadavkem pro pánský svatební oblek zůstane praktičnost a univerzálnost, které oblek činí nositelným na většině společenských akcí? 

Sami jsme zvědaví. Tak či onak, při výběru vám bude nápomocen dobrý rádce. A je jedno, jestli se rozhodnete jít cestou praktičnosti, nebo přijdete do krejčovství s požadavkem odlišit se

Svatební oblek Vývoj, fotografie: MgA. Eliška Fischerová

Oblek, který “absolutně” sluší 

Oblek musí padnout. Pro svatební oblek to platí dvojnásob. Pokud jste už někdy v minulosti zvažovali oblek na míru, buďte si jistí, že vhodnější příležitost, než je svatba, jen tak nepřijde. Kdy jindy, když ne teď? 

Oblek na míru je oblek bez kompromisů a jako takový si zaslouží pozornost a přípravu. Víte, co od obleku očekáváte? Máte představu, jaký by měl být? Řeknete své vyvolené “ano” v perfektním obleku. A s perfektními doplňky, nejlépe. 

CO VÁS ČEKÁ VE VÝVOJI?

Napoví naše online nabídka